אודות

דפוס אורגד הוקם בשנת 1979 כעסק קטן ועצמאי, ומאז גדל והתפתח לכדי בית דפוס משוכלל. כיום דפוס אורגד מבצע מגוון רחב של עבודות דפוס וגרפיקה, והכול באיכות גבוהה ללא פשרות.
הצוות המקצועי של דפוס אורגד מקפיד על מתן שירות אדיב, על עמידה בלוחות זמנים ועל הפקת מוצרי איכות. כמו כן, בית הדפוס מציע שירותי כריכה וגימור.

אנו בדפוס אורגד מאמינים בקידמה ולכן אנו מעורבים בכל העדכונים השוטפים בענף הדפוס: בטכנולוגיות, בטכניקות ובחידושים. יש לנו את כל האמצעים הנדרשים ואת הציוד החדיש ביותר. בראש מעיינינו תמיד למצוא את הדרך היעילה והמקורית ביותר לבצע את העבודה במסגרת התקציב שלכם.
 
נסיונינו הרב בשילוב של הפקות מורכבות עם סריקות נרחבות, הופך אותנו לבית דפוס בעל פתרונות דפוס מתקדמים ואמצעי מושלם להתמודדות עם פרוייקטים מגוונים. אם אתם מעוניינים באיכות ובמהירות דעו שאנחנו כאן, לשירותכם.
 
נשמח להסביר לכם כיצד דפוס דיגיטלי יוכל לקדם את העסק שלכם, לחסוך בהוצאות בטווח הארוך ולאפשר גמישות מירבית. כבר עזרנו למאות חברות בתהליך זה ואנו משוכנעים שתהיו מרוצים מהתוצאה.

אנו בדפוס אורגד עובדים עם המדפסות האיכותיות ביותר בשוק כי אנחנו מאמינים שעל איכות לא מתפשרים!

 עובדי אורגד מנוסים ומקצועיים מהשורה הראשונה, הערוכים להעניק שרות מלא משלבי קדם הדפוס ועד להדפסה,  דפוס אורגד ממוקם בדרום תל אביב ומאפשר גישה ללקוחות מכל הארץ. כל אלו יחד הם רק חלק מהסיבות בגללן דפוס אורגד ידוע כאחד מבתי הדפוס המובילים בישראל כיום.
 

מדפסת

 

 

© כל הזכויות שמורות לדפוס אורגד  |  כתובתינו: שביל המפעל 6,  תל אביב 66535.  טל: 03-5181660 אימייל: orgad2@netvision.net.il  |  הקמת האתר: סטודיו ספירו דיזיין