דפוס אורגד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
12 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר
מקשר
 הסבר על מספר מקשר
 
 
072-3226480
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
דפוס אורגד הוקם בשנת 1979 כעסק קטן ועצמאי, ומאז גדל והתפתח לכדי בית דפוס משוכלל. כיום בית הדפוס שלנו מבצע מגוון רחב של עבודות דפוס וגרפיקה, והכול באיכות גבוהה ללא פשרות ללקוחות רבים, מכל קצוות הארץ.
 
 
5 סיבות להדפיס בדפוס אורגד
 

 
 
 
 
1
 
 
 
 
 
הצוות המקצועי שלנו מקפיד על מתן שירות אדיב, על עמידה בלוחות זמנים ועל הפקת מוצרי איכות. כמו כן, בית הדפוס מציע שירותי כריכה וגימור. עובדי אורגד מנוסים ומקצועיים מהשורה הראשונה, הערוכים להעניק שרות מלא משלבי קדם הדפוס ועד להדפסה.
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
 
אצלנו בדפוס אורגד עובדים עם המדפסות האיכותיות ביותר בשוק כי אנחנו מאמינים שעל איכות לא מתפשרים! בדפוס אורגד מאמינים בקדמה ולכן אנו מעורבים בכל העדכונים השוטפים בענף הדפוס: בטכנולוגיות, בטכניקות ובחידושים. יש לנו את כל האמצעים הנדרשים ואת הציוד החדיש ביותר.
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
 
 
חשוב לנו תמיד למצוא את הדרך היעילה והמקורית ביותר לבצע את העבודה במסגרת התקציב שלכם.
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 
 
 
ניסיוננו הרב בשילוב של הפקות מורכבות עם סריקות נרחבות, הופך אותנו לבית דפוס בעל פתרונות דפוס מתקדמים, כדי להתמודד עם פרויקטים מגוונים. אם אתם מעוניינים באיכות ובמהירות דעו שאנחנו כאן, לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
5
 
 
 
 
 
נשמח להסביר לכם כיצד דפוס דיגיטלי יוכל לקדם את העסק שלכם, לחסוך בהוצאות בטווח הארוך ולאפשר גמישות מירבית. כבר עזרנו למאות חברות בתהליך זה ואנו משוכנעים שתהיו מרוצים מהתוצאה!
 
 
 
 
כל אלו יחד הם רק חלק מהסיבות בגללן דפוס אורגד ידוע כאחד מבתי הדפוס המובילים בישראל כיום! הצטרפו עוד היום לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים!
 
צריכים שירותי דפוס? התקשרו אלינו עוד היום: 072-3226480.